rybarweb.cz

Delphin Prut Hybrix picker match 3,0m 30g-60g

Povedený kousek Delphin Prut Hybrix picker match 3,0m od značky s dlouholetou historií Delphin jde získat zde za super peníze! Zrovna teď v akci za 1 670 Kč.
EAN: 8586018465410
Delphin Prut Hybrix picker match 3
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
1 670
Popis produktu

Hybridní prut HYBRIX využijete při lovu na plavanou (match) nebo při feederovaní. Nemusíte se rozhodovat, zda si k vodě vzít dva rozdílné pruty na dvě různé techniky.

Hybridní prut HYBRIX využijete při lovu na plavanou (match) nebo při feederovaní. Nemusíte se rozhodovat, zda si k vodě vzít dva rozdílné pruty na dvě různé techniky. S tímto příjemným „křížencem“ se během pár minut dokážete přizpůsobit podmínkám a užít si lov bez pocitu, že právě s prutem, který jste si zapomněli doma, by to dnes šlo lépe. HYBRIX se dodává se dvěma vrchními díly. Matchový díl má vrhací zátěž 30g a feederový zase 60g. S těmito univerzálními gramážemi si klidně vystačíte. Zdolávací i nahazovací křivka prutu při obou dílech je maximálně příjemná. Matchová kombinace se ze začátku zdá tužší, avšak již po prvním nahození a zdolání zjistíte, že prut má krásnou parabolickou akci. Feederový prut naopak pracuje zejména v jeho horní polovině, celkově má ??tento prut s feederovým dílem poloparabolickou až parabolickou akci. Černý, matný 24T blank s bílou částí a zelenými detaily dělá z tohoto prutu moderního společníka každého milovníka jemnějšího lovu. Díky barevným detailům se HYBRIX neztratí a okamžitě upoutá pozornost. Rukojeť je dělená, vyhotovena z kombinace korku a černé EVA pěny. Ve spodní části plné rukojeti má EVA pěna příjemný zúžený úchop. S prutem jsou dodávány 3 feederové špičky: U-Light, Light a Medium.

Technické parametry:
  • Model: 300cm / 30g + 60g
  • Počet dílů: 2 + 1
  • Počet oček: 11
  • Průměr blanku nad rukojetí: 13mm
  • Hmotnost: 165g
  • Transportní délka: 155cm
  • Rukojeť: korek a EVA pěna
  • Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 41cm