rybarweb.cz

Delphin Prut Armada NX BlackWay Cork 270cm 2,75lb

Diskontní výrobek Delphin Prut Armada NX BlackWay od dodavatele kvalitních produktů Delphin je k získání právě zde ve výprodejové akci. Za bezkonkureční cenu 1 472 Kč.
EAN: 8586018017633
Delphin Prut Armada NX BlackWay
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
1 472

ARMADA NX BlackWay je druhá generace jednoho z nejpopulárnějších kaprařských prutů od značky Delphin.

ARMADA NX BlackWay je druhá generace jednoho z nejpopulárnějších kaprařských prutů od značky Delphin. Elegantní design, kvalitní blank či korková rukojeť. To jsou základní pilíře prutů Armada, které jsme zachovali i u řady NX. Kromě toho jsme však zapracovali několik důmyslných prvků a posunuli tak novou generaci ještě o level výše.

 

Jedním z nich, kterého si všimnete již při prvním kontaktu, jsou přetvarovaná očka se SIC výplní, která svým tvarem minimalizují možnost zamotání vlasce během nahazování. Proměnou prošla i rukojeť, která je v novém provedení tenčí a vizuálně působivější. Kromě toho je osazena ověřeným DPS sedlem černé barvy, které vždy udrží naviják spolehlivě na svém místě. Velmi působivými designovými detaily jsou laserem vypálený název ve spodní části korkové rukojeti či grafika doplněná zlatým vinutím.

 

Pro ARMADU typická parabolická akce vám umožní si dokonale vychutnat i zdolávání menších ryb, ale bez problémů si poradí i s kapitálními úlovky. Kromě toho jsme novou generaci rozšířili také o 3,5 lbs verzi, která vám při nahazování umožní dostat montáže do větších vzdáleností.

 

Univerzální kaprařský prut, vhodný na menší jezera, řeky, ale i velké vodní nádrže. Prut, který si poradí s každou výzvou a nezalekne se ani těch největších úlovků. A to vše za bezkonkurenční cenu!

 

Technické parametry:

 

Model: 2,7m / 2.75lbs

Počet dílů: 2

Průměr blanku nad rukojetí: 11,2mm

Počet oček: 6

Velikost naváděcího očka: 40

Transportní délka: 139,5cm

Hmotnost: 220g

Rukojeť: korek

Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 54cm