rybarweb.cz

Delphin Prut Armada Carp BlackWay 3,0m 3,00lb

Velmi oblíbený produkt Delphin Prut Armada Carp s osvědčenou značkou Delphin můžete pořídit momentálně na webu ve výprodejové akci. V akci od 1 696 Kč.
EAN: 8586018451086
Delphin Prut Armada Carp BlackWay
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
1 696

Představte si moment, kdy dostanete do rukou dokonale tenký kaprařský prut s bezkonkurenční akcí, vyváženým elegantním designu a cenovkou, o které si myslíte, že musí obsahovat tiskovou chybu.

Představte si moment, kdy dostanete do rukou dokonale tenký kaprařský prut s bezkonkurenční akcí, vyváženým elegantním designu a cenovkou, o které si myslíte, že musí obsahovat tiskovou chybu. Přesně to jsou první pocity po seznámení s prutem Delphin ARMADA 3.0m Cork Black way.

Podařilo se nám totiž navrhnout prut, který vyčnívá z řady svojí nespornou vyvážeností použitých elementů. Nádherný, matný, plně parabolický celo karbonový blank s 3d strukturou, korková rukojeť, zlaté detaily špičkové vlastnosti.

Prut ideální na zarostlých břehy řek, ale i pro Současný urban fishing. Prut, který vám dodá pocit radosti v každý jeden okamžik, kdy ho budete Mít v ruce. Prut, se kterým si dokonale vychutnáte menšího kapříka, ale i kapitálního supinace! To je Delphin ARMADA BW!

  • Délka prutu 3,0m 10ft
  • Akce prutu 3,00lb
  • Počet dílů 2
  • Transportní délka 155cm
  • Počet oček 6
  • Váha prutu 315gr

Průměr blanku nad rukojetí: 12.6mm
Rukojeť: korek + rubber korek
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 61cm