rybarweb.cz

Delphin Olovo Hruška s obratlíkem Leads 5ks – 11g

Oblíbený produkt Delphin Olovo Hruška s obratlíkem Leads od výrobce se zárukou kvality Delphin lze získat v naší online nabídce opravdu levně. Výhodně teď u nás za 59 Kč.
EAN: 8586018463065
Delphin Olovo Hruška s obratlíkem Leads

Hruška s obratlíkem je velmi univerzálním typem závaží. Pokud chytáte na feeder a máte rozkrmené místo, ale další házení s krmítkem by ryby plašilo, použijte hrušku s obratlíkem.

Hruška s obratlíkem je velmi univerzálním typem závaží. Pokud chytáte na feeder a máte rozkrmené místo, ale další házení s krmítkem by ryby plašilo, použijte hrušku s obratlíkem. Při větších hmotnostech ji můžete použít při lehčím lovu na položenou a připojit ji ke klipovému závěsu. Pokud se vydáte na dravce se splávkem či na těžko, opět přijde na řadu tento typ. Můžete ji použít jako klasickou formu závaží na dropshot, kdy ji k vlasci upevníte uzlem či metodou „smyčka ve smyčce“. Možností je mnoho, proto ji určitě mějte ve svém vybavení! Všechna olova ze série LEADS se vyznačují velmi kvalitním provedením a velkým výběrem hmotností. V balení se nachází 5 kusů.