rybarweb.cz

Delphin Naviják Nord 60

Tento designový produkt Delphin Naviják Nord 60 od dodavatele kvalitních produktů Delphin pohodlně seženete zrovna dnes za outletovou cenu! Momentálně k dispozici za 797 Kč.
EAN: 8586018457910
Delphin Naviják Nord
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
797

NORD je sice navijákem nižší cenové kategorie, zároveň mu však nechybí nic, co by jakýmkoliv způsobem snižovalo jeho kvalitu.

NORD je sice navijákem nižší cenové kategorie, zároveň mu však nechybí nic, co by jakýmkoliv způsobem snižovalo jeho kvalitu. Jedná se o plnohodnotný naviják s volnoběžnou brzdou, postavený na základě, vycházejícím z ověřeného a oblíbeného modelu Choco. Cenu se nám podařilo snížit hlavně zvýšením efektivity výroby a zjednodušením celé koncepce navijáku podle teorie – v jednoduchém mechanismu se nemá co pokazit. O svých kvalitách vás přesvědčí již první zatočení kličkou. Chod je velmi příjemný a hladký. Klika velmi pohodlná. Vše funguje přesně a spolehlivě. Černo modré tělo je vyrobeno z tvrzeného plastu, který se při navíjení nekroutí. Co je na danou cenovou kategorii nadstandardní, je použití komponentů. Delphin NORD má totiž kovovou cívku, ale i kliku! To z něj dělá spolehlivý naviják na každodenní používání. Díky kónické mělké cívce je ideální hlavně pro feeder, ale určitě si najde fanoušky i v jiných rybářských metodách lovu.

Technické parametry:
  • Kapacita navijáku: 0.18mm / 275m, 0.20mm / 220m, 0.22mm / 180m
  • Převodový poměr: 4.6: 1
  • Počet ložisek: 4 + 1
  • Hmotnost: 475g