rybarweb.cz

Delphin Naviják Hornet 30

Designový výrobek Delphin Naviják Hornet 30 od známé společnosti Delphin lze koupit u nás nyní trvale výhodně! Právě nyní za 623 Kč.
EAN: 8586018462204
Delphin Naviják Hornet
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
623

Model HORNET je atraktivní a moderní naviják postavený na ověřeném technickém základě. Díky ideálnímu dimenzování vnitřního mechanismu se tento naviják může pyšnit velmi dlouhou životností a solidním výkonem za výbornou cenu.

Model HORNET je atraktivní a moderní naviják postavený na ověřeném technickém základě. Díky ideálnímu dimenzování vnitřního mechanismu se tento naviják může pyšnit velmi dlouhou životností (kovové převody) a solidním výkonem za výbornou cenu. Široká paleta velikostí ho předurčuje k velmi rozsáhlému využití v různých rybolovných technikách. Grafitové tělo je velmi tuhé a nekroutí se ani pod zátěží. Díky kovové kličce s ergonomickým madlem výborně padne do ruky. Kovová cívka je dostatečně hluboká a v závislosti na velikosti poskytuje dostatek prostoru pro vaše potřeby. Díky dokonale vyváženému rotoru je chod tohoto navijáku velmi hladký a plynulý.

Technické parametry:
  • Model: Delphin HORNET 30
  • Kapacita navijáku mm / m: 0.16/430, 0.18/340, 0.20/280
  • Převodový poměr: 5.2: 1
  • Počet ložisek: 3 + 1
  • Hmotnost: 260 g