rybarweb.cz

Delphin Gumová taška Keepo

Akční a ve slevě produkt Delphin Gumová taška Keepo od skvělého a známého výrobce Delphin jednoduše naleznete na našich stránkách teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Akční cena od 399 Kč.
EAN: 8586018476317
Delphin Gumová taška
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
399

Delphin KEEPO je praktická EVA taška určená především na přechovávání živých nástražních rybek. Jeho vrchní část se otevírá po celém obvodu pomocí zipu.

Delphin KEEPO je praktická EVA taška určená především na přechovávání živých nástražních rybek. Jeho vrchní část se otevírá po celém obvodu pomocí zipu. Víko je na vrchní části opatřeno otvorem, který je vyroben ze síťoviny, takže máte dokonalý přehled, co se uvnitř nachází. Otvor se uzavírá jednoduše zipem po jeho obvodu a slouží ke vkládání a vyjímání živé nástrahy. Najdeme zde i malý otvor pro hadičku okysličovače. Okysličování je možné uložit do vnější kapsy, která byla pro tento účel i primárně navržena (např. okysličovače Delphin A-PUMP maxi nebo mini). Taška je vybavena dvěma plastovými úchopy, které je možné zafixovat zasunutím jejich vrchních částí do sebe.

Delphin KEEPO je praktická pomůcka pro všechny, kteří potřebují své nástražní rybky přechovat během transportu na lovné místo. Alternativně je možné ji použít i na odkládání různého rybářského příslušenství.

Technické parametry:
  • Rozměr: 36cm x 25cm x 22cm
  • Objem: 18,5l