rybarweb.cz

Delphin Dvoukomorové feedrové pouzdro Atoma 120cm

Designový produkt Delphin Dvoukomorové feedrové pouzdro Atoma od značky se skvělou pověstí Delphin je dostupný zde teď právě opravdu výhodně! Zrovna nyní za cenu 972 Kč.
EAN: 8586018473866
Delphin Dvoukomorové feedrové pouzdro
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
972

Dvoukomorové feederové pouzdro Delphin ATOMA je speciálně navrženo pro všechny příznivce lovu na feeder. Jedná se o měkké dvoukomorové pouzdro a bylo navrženo s pěnovým polstrováním, které je potaženo jemným nylonem.

Dvoukomorové feederové pouzdro Delphin ATOMA je speciálně navrženo pro všechny příznivce lovu na feeder. Jedná se o měkké dvoukomorové pouzdro a bylo navrženo s pěnovým polstrováním, které je potaženo jemným nylonem. Tato kombinace spolehlivě ochrání vaše cenné pruty a navijáky před poškozením. Pouzdro je vybaveno vnější kapsou T-PROTECT, která je speciálně určena k uložení tubusu s feederovými špičkami. Na téže straně se nachází podélná kapsa se zipem pro uložení rybářského příslušenství.

Na druhé straně se nachází podélně kapsa s plastovým klipem určená pro skládací podběrák nebo podběrákovou tyč. Podélná kapsa na zip je určena pro odkládání EVA držáků na pruty standardních rozměrů. Také zde najdeme otvory určené pro vidličky a popruh pro jejich zafixování k pouzdru.

Pouzdro poskytuje velkorysé místo pro uložení navijáku, který nemusíte z prutů skládat, takže se u vody velmi rychle připravíte na rybolov. Uzavírá se kvalitním dvoucestným zipem po celé své horní části, proto bude vkládání nářadí hračkou. Běžce zipů jsou vybaveny praktickými plastovými poutky. Kombinace černé a červené barvy je znakem série pouzder ATOMA.

Technické parametry:
  • Model ATOMA 120cm
  • Rozměry: 120x25x15cm
  • Rozměr boční kapsy na příslušenství: 40x10cm
  • Rozměr kapsy na špičky: 66x6cm