rybarweb.cz

Delphin Batoh s boxy OneBAG

Hodně oblíbený produkt Delphin Batoh s boxy od dodavatele zboží Delphin snadno můžete sehnat momentálně na našich stránkách za výprodejovou cenu. Výhodně za skvělou cenu 1 846 Kč.
EAN: 8586018492690
Delphin Batoh s boxy
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
1 846

OneBag patří do rodiny batohů z dílny firmy Delphin, který vynikne zejména svou univerzálností. Je navržen tak, aby uspokojil vyznavače všech druhů rybolovu, ale uplatnění si s určitostí najde i v myslivosti, turistice, či při běžném nošení.

OneBag patří do rodiny batohů z dílny firmy Delphin, který vynikne zejména svou univerzálností. Je navržen tak, aby uspokojil vyznavače všech druhů rybolovu, ale uplatnění si s určitostí najde i v myslivosti, turistice, či při běžném nošení.

Jeho vnitřní prostor o objemu 35 litrů umožňuje sbalit velké množství rybářské výbavy, či jiného příslušenství, potřebného pro vaše aktivity. Příznivce přívlače a feederu jistě potěší, že v základu obsahuje 3 kusy transparentních krabic, vhodných k uložení nástrah / krmítek a dalších rybářských potřeb. V případě, že tyto boxy nemáte v plánu využívat, tak je jednoduše vyberete, odlepíte suchý zip držící přihrádky, které je oddělují a vznikne velký prostor pro uložení požadovaných věcí. Další nespornou devizou je univerzální popruh s klipy, na který je možné upevnit cokoliv, co popruh unese a nevejde se do vnitřku batohu.

OneBag, tak jako všechny naše batohy je opatřen kvalitními zipy s praktickými Delphin držáky na běžci. Do vnitřního prostoru je možné se dostat prostřednictvím dvou otvorů na přední straně. Vrchní je navíc opatřen praktickou kapsou, určenou pro odložení drobných věcí jako klíče, mobil a podobně. Na spodní straně ruksaku se nachází vrstva PVC materiálu, díky kterému jej můžete položit i na vlhkou, případně špinavou zem, aniž byste si tento skvělý produkt znehodnotili.

Pokud tedy hledáte univerzální ruksak, který si najde uplatnění u všech rybolovných technik, ale také v jiných oblastech, tak OneBag vaše požadavky do puntíku splní.

Technické parametry:
  • Celkový rozměr včetně kapes ŠxVxH: 40cm x 45cm x 25cm
  • Rozměr hlavní části batohu ŠxVxH: 30cm x 45cm x 25cm
  • Rozměr přední kapsa ŠxVxH: 25cm x 13cm x 4cm
  • Rozměr bočního sáčku ŠxVxH: 17cm x 35cm x 5cm

Plastový box

  • Rozměr: 270x180x40mm
  • Počet pevných přihrádek: 6
  • Rozměr přihrádky: 4,3 x 17,1 x 3,5 cm
  • Počet vkladateľných složek: 12

Krabice kterou si můžete k tašce