rybarweb.cz

Chytil Master Carp Boilies 16 mm 250 g – Amur

Oblíbený výrobek Chytil Master Carp Boilies 16 mm od skvělého a známého výrobce Chytil snadno můžete sehnat na našich stránkách extra výhodně. Výhodně za skvělou cenu 119 Kč.
EAN: 8594160514825
Chytil Master Carp Boilies 16 mm 250
Zjistit dostupnost »
Značka: Chytil
119

Vysoce atraktivní potápivé boilies vhodné pro krátkodobé chytání především při lovu kaprovitých ryb na položenou. Několik příchutí. 

Vysoce atraktivní potápivé boilies vhodné pro krátkodobé chytání především při lovu kaprovitých ryb na položenou. Několik příchutí.

Master Carp Boilies

Vysoce atraktivní potápivé boilies vhodné pro krátkodobé chytání především při lovu na kaprovitých ryb na položenou.

Kuličky jsou spíše měkčí, výborně uvolňují atraktory do vodního sloupce. Obsahují rybí moučky, kvalitní esence a další atraktanty, aminokyseliny, objemové suroviny, mléčné proteiny a ptačí zoby.

Díky praktickému obalu se zipovým uzávěrem zůstávají stále jako čerstvé !

 

Balení : 250 g

 

TIP : Příchuť AMUR

Zcela nový a jedinečný boilies. Směs je sestavena z produktů, které amur vyhledává a miluje je.Hrubá struktura, perfektní a hodně specifická vůně. Bolies neobsahuje žádné esence, je postaveno čistě na přírodních produktech ! Lov amurů je specifický, v našich vodách jich narozdíl od kaprů není tolik. Přicházíme se zcela jedinečným produktem, který Vám dopomůže k úlovku této ryby.